Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0