Movies
Ratings
169
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 2.5
Asteroid CityRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0