Titles you rated
TwentyRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 0.5