Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
GravityRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0