Series
Ratings
29
The 8 ShowRated ★ 1.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Reborn RichRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5