Series
Ratings
96
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.0
Agents of MysteryRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0