Titles you rated
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 1.0
Bad GuyRated ★ 0.5
Asteroid CityRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
The KingRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5