Titles you rated
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0