Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 5.0
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 4.0