Titles you rated
DerangedRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Heung-boo: The RevolutionistRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0