Titles you rated
Double WorldRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
The Soul of BreadRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 2.5
The NegotiatorRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Dragon Ball Z: Lord SlugRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5