Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 1.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 1.0
Bubble GumRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5- Transporter: The SeriesRated ★ 0.5
RememberRated ★ 0.5
Suspicious PartnerRated ★ 1.0
The HeirsRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.0
The Good WifeRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 5.0