Titles you rated
I Can SpeakRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0