Titles you rated
Purple NoonRated ★ 5.0
All's Well, Ends WellRated ★ 5.0
Fatal LoveRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
The Great PassageRated ★ 4.0
SabotageRated ★ 5.0
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The 39 StepsRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Painted VeilRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 4.5
Marvin's RoomRated ★ 5.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.5
Bridge to TerabithiaRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
8½Rated ★ 4.5
Viva EroticaRated ★ 2.5