Titles you rated
AmadeusRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
AntiqueRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
GarfieldRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0