Titles you rated
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 1.0
QuickRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
One Missed CallRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
The DealRated ★ 3.0