Titles you rated
Hotel KingRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 3.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 1.0
Let's EatRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Prince HoursRated ★ 0.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5