Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
YoloRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 5.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0