Series
Ratings
152
No, Thank YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 1.0
Lovely RunnerRated ★ 1.0
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
EDENRated ★ 1.0
Change Days Season 2Rated ★ 1.5
Between Love and FriendshipRated ★ 2.0
Edge of FriendzoneRated ★ 1.5
Love Catcher in BaliRated ★ 1.5
EDEN 2Rated ★ 0.5
Between Love and Friendship Season 2Rated ★ 0.5
Divorced Singles Season 4Rated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.0
Amazing SaturdayRated ★ 2.5