Movies
Ratings
170
BlindnessRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 1.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 2.0
21Rated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
DittoRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0