Movies
Ratings
749
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 3.5
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
FollowingRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 2.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
PhantomRated ★ 2.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Hot BloodedRated ★ 3.0