Titles you rated
Chicago TypewriterRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0