Movies
Ratings
84
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Step Up All InRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0