Movies
Ratings
79
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Trick the Movie: Psychic Battle RoyaleRated ★ 4.0- DoctorRated ★ 2.0
Soul SurferRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
The CatRated ★ 2.0
A Good Rain KnowsRated ★ 2.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
The PartyRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.0
CocktailRated ★ 3.5
HitchRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0