Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 1.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 1.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Blue TowerRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
BrainRated ★ 4.5