Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Bring It On, GhostRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 5.0