Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
CarameloRated ★ 3.0
All of YouRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 5.0
Mary and MaxRated ★ 4.0
Motel DestinoRated ★ 3.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0
Good BoysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Queer My FriendsRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 4.0
The Social DilemmaRated ★ 4.0
SaltburnRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0