Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part I: BeginningsRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 1.5
GattacaRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5