Series
Ratings
26
Saiyuki Reload BlastRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0- Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0