Series
Ratings
62
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 5.0- The Story of CinderellaRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Three BrothersRated ★ 2.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 0.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0