Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
WONDERSRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
The 33Rated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.5
An Inconvenient TruthRated ★ 4.5
The Story of Frozen: Making a Disney Animated ClassicRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Overwatch Animated Short: RecallRated ★ 3.0
Overwatch: AliveRated ★ 3.0
Overwatch: DragonsRated ★ 3.0
Overwatch: HeroRated ★ 3.0
Overwatch Animated Short: InfiltrationRated ★ 3.0- Overwatch: The Last BastionRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0