Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0