Movies
Ratings
919
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
TRON: AresRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Ghostbusters AfterlifeRated ★ 3.0
Hit ManRated ★ 3.0
FerrariRated ★ 3.5
Piece by PieceRated ★ 4.0