Movies
Ratings
260
The UnjustRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 1.5
My WayRated ★ 3.0
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
HellcatsRated ★ 2.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 4.0