Movies
Ratings
76
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
One DayRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0