Series
Ratings
45
SignalRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Heroes RebornRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0