Movies
Ratings
410
Your Name.Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0