Titles you rated
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The TurnaroundRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Grudge of Edinburgh Part 1Rated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5