Titles you rated
IronheartRated ★ 2.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.0
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.5
What If...? Season 3Rated ★ 1.5
Agatha All AlongRated ★ 3.5
EchoRated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Disenchantment Season 5Rated ★ 2.5
The Comeback: 2004 Boston Red SoxRated ★ 4.0
The Clubhouse: A Year with the Red SoxRated ★ 3.5
PERSONA5 the AnimationRated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.5