Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Stormy NightRated ★ 5.0
FluRated ★ 2.5
...ingRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0