Series
Ratings
32
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5