Movies
Ratings
28
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0