Movies
Ratings
1397
No More BetsRated ★ 5.0
MantisRated ★ 2.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
The BurialRated ★ 4.5
EraserRated ★ 3.5
Last Action HeroRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 0.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
KagemushaRated ★ 4.5