Series
Ratings
214- SuitsRated ★ 3.5
- SuitsRated ★ 3.5
- Grandpas Over Flowers ReturnsRated ★ 4.0
- Fashion KingRated ★ 0.5
- Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
- On AirRated ★ 3.0
- Bad GuyRated ★ 2.0
- Fight For My WayRated ★ 3.5
- High School King of SavvyRated ★ 1.5
- GhostRated ★ 1.5
- Let's EatRated ★ 3.0
- Famous PrincessesRated ★ 2.0
- Jealousy IncarnateRated ★ 2.5
- Hello, FranceskaRated ★ 2.0
- Stairway to HeavenRated ★ 2.5
- That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
- Master of StudyRated ★ 2.0
- Another Miss OhRated ★ 3.0
- The HeirsRated ★ 2.5
- Discovery of RomanceRated ★ 2.5