Series
Ratings
145
Mr. BackRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 4.0- Pink LipstickRated ★ 2.5
ResetRated ★ 2.5
Blade ManRated ★ 0.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 4.5- Jungle Fish 1Rated ★ 4.0
Everybody Say KimchiRated ★ 3.5
Secret DoorRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
The Night WatchmanRated ★ 4.0
Medical Top TeamRated ★ 0.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 5.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 3.0
Jeon Woo ChiRated ★ 0.5