Titles you rated
ExitRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 2.5
CarolRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0