Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 0.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5