Movies
Ratings
50
MudRated ★ 5.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Jack ReacherRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0