Movies
Ratings
238
AftersunRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
SeaspiracyRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
TallulahRated ★ 4.0
Two Distant StrangersRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 5.0
The SwimmersRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
FyreRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0