Movies
Ratings
332
The FivesRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5- Miracle of Giving FoolRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0